Miller F11301T F11301T FIS Tri clamp szczypce do zdejmowania izolacji Z Włókna-Hole Światłowody Stripper striper Miller Darmowa wysyłka

zł42.39


  • Numer modelu: FIS
  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 0.5kg (1.10lb.)
QSFP dla CX4 SFF8436 do 8470 CBL1-0400626 24AWG 1 metrów kabla optycznego VAHS-26-0187 REV. A VOLEX SZ 260187103340010
QSFP dla CX4 SFF8436 do 8470 CBL1-0400626 24AWG 1 metrów kabla optycznego VAHS-26-0187 REV. A VOLEX SZ 260187103340010
zapraszamy do SeeMe Technology Co, LTD zniżki dla handlu hurtowego? więcej numery katalogowe? cytat dla BOM? aby uzyskać więcej informacji, uprzejmie prosimy kontakt sprzedawca SeeMe zapraszamy do SeeMe Technology Co, LTD zniżki dla handlu hurtowego?

zł147.42

EMERSON Netsure 212*2 lub R48-1000 C23-S1 z R48-500A M225S z R232 zasilanie dla HUAWEI lub
EMERSON Netsure 212*2 lub R48-1000 C23-S1 z R48-500A M225S z R232 zasilanie dla HUAWEI lub
zapraszamy do SeeMe Technology Co, LTD zniżki dla handlu hurtowego? więcej numery katalogowe? cytat dla BOM? wszystkie nasze produkty zapewniają roczną gwarancję jakości. aby uzyskać więcej informacji lub pytania techniczne, uprzejmie prosimy kontakt

zł1 407.49

9806 h karty t l wyżywienie, 24 głos karty t l dla zxdsl 9806 h
9806 h karty t l wyżywienie, 24 głos karty t l dla zxdsl 9806 h
Zxa10 c300 gpon olt wsparcie i epon Zte gtgo 8 porty gpon olt linii kart (z 8 klasy b + t/r sfp) dla c320 Mamy zxdsl 9806 h gpon lub epon, Z Astec karty, atla karty, karty karty lub atlcz atlci, Dc, ac lub dc + zasilacz Daj mi znać, który konfiguracje będzie trzeba.

zł589.82

KELUSHI All-IN-ONE Miernik Mocy Optycznej FTTH Fiber-70 Do + 10dbm I 10 mw 10 km Włókna Kabel światłowodowy Wizualny Lokalizator uszkodzeń Tester
KELUSHI All-IN-ONE Miernik Mocy Optycznej FTTH Fiber-70 Do + 10dbm I 10 mw 10 km Włókna Kabel światłowodowy Wizualny Lokalizator uszkodzeń Tester
nowy Przenośny All-IN-ONE Włókna Miernik Mocy Optycznej-70 ~ + 10dbm I 10 mw 10 km Optical Fiber Cable Tester Pen Wizualny Lokalizator uszkodzeń

zł91.05

Korea Nisshin EI-21 Swift-S3/Swift-S5 Optical Fiber Fusion Splicer Elektrody
Korea Nisshin EI-21 Swift-S3/Swift-S5 Optical Fiber Fusion Splicer Elektrody
Korea EI-21 Nisshin Nisshin Swift-S3/Swift-S5/pręt elektrody łączenie światłowodów elektromechaniczne słup absolutorium

zł92.16

Pełna Automatyka Inteligentny AI-7 Optical Fiber Fusion Splicer FTTH
Pełna Automatyka Inteligentny AI-7 Optical Fiber Fusion Splicer FTTH
Pełna Automatyka Inteligentny AI-7 Optical Fiber Fusion Splicer FTTH

zł3 359.75

10 sztuk 2SC/UPC-2LC/UPC-Duplex-2.0mm-PVC-OM1-Orange-1m Światłowód Patchcord/Zworka
10 sztuk 2SC/UPC-2LC/UPC-Duplex-2.0mm-PVC-OM1-Orange-1m Światłowód Patchcord/Zworka
3 Patch Cord Specyfikacja Techniczna pozycja PC UPC APC testowanie Długości Fali (nm) 1310nm i 1550nm Tłumienność Max (dB) 0.25 Return Loss (dB) 50 55 60 Standard: IEC Klasy B niskie straty wstawiania i back refleksji loss 1 Opis 3D Specyfikacje:

zł129.76

Darmowa wysyłka 2/lot gpon epon 2.0mm 1x4 abs pole splitter plc moduł 1*4 sc/apc optical fiber plc splitter
Darmowa wysyłka 2/lot gpon epon 2.0mm 1x4 abs pole splitter plc moduł 1*4 sc/apc optical fiber plc splitter
Darmowa wysyłka 2/lot gpon epon 2.0mm 1x4 abs pole splitter plc moduł 1*4 sc/apc optical fiber plc splitter * Fttx wdrożeń (gpon/bpon/epon) * Kabel telewizyjny (catv) * Pasywne sieciach optycznych (pon) Cechy * Wysoka niezawodność * Niskie straty wstawiania

zł174.48

Wysokiej Jakości 1 M FC ZHWCOMM 1X8 Światłowody splitter box FC/UPC Fiber Optyczne PLC Splitter
Wysokiej Jakości 1 M FC ZHWCOMM 1X8 Światłowody splitter box FC/UPC Fiber Optyczne PLC Splitter
dane techniczne światłowody splitter długość fali (nm) 1260-1650 parametry 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64 2 × 4 2 × 8 2 × 16 2 × 32 wstawiania Strat (ze złączem)

zł58.98

Darmowa wysyłka Włókien Światłowodowych FTTH Tool Kit z AUA-60S Cleaver i Miernik Mocy Optycznej Wizualny Lokalizator uszkodzeń z przybornika zestaw
Darmowa wysyłka Włókien Światłowodowych FTTH Tool Kit z AUA-60S Cleaver i Miernik Mocy Optycznej Wizualny Lokalizator uszkodzeń z przybornika zestaw
ze względu na stosunkowo wysoką wartość deklaracji towarów. tydzień później., aby zobaczyć logistyki aktualizacja zapisów. such jak wyświetlacz do lokalnych zwyczaje. please kupujących. you może podjąć inicjatywę, aby skontaktować się z lokalnym odprawy celnej pomoc.

zł420.25

139-400 RTXM
139-400 RTXM

zł89.87

Ręczny Miernik Mocy Optycznej-70 ~ + 6dB TLD6070 Stosowane w Telekomunikacji
Ręczny Miernik Mocy Optycznej-70 ~ + 6dB TLD6070 Stosowane w Telekomunikacji
Miernik mocy TLD6070 serii z kontroli mikrokomputer wiórów i grafiki z dużym ekranem LCD, to może zapewnić precyzyjny pomiar od 850 do 1625nm długości fali zakresy i zakres pomiarowy w tym-70 dBm do + 6 dBm,-50 dBm do + 26 dBm. miernik mocy optycznej może testować PM zasilanie

zł138.24